پورشه اوایل امسال از ۹۱۱ توربو S رونمایی کرد و کمپانی تیونینگ تک آرت هم برنامه تیونینگ خود برای این غول درگ را معرفی کرده است.

طراحی تک آرت

کار با ظاهر و بدنه آغاز می‌شود جایی که تیونر موردبحث کیت بدنه آئرودینامیکی را در سال آینده عرضه خواهد کرد. این کیت شامل سپر جلوی جدید، رکاب‌ های جانبی اسپورت تر و تیغه‌ های هوایی ورودی‌های کناری می‌ باشد.

از دیگر موارد قابل‌ ذکر می‌توان به سپر عقب جدید پورشه ۹۱۱ توربو S، دیفیوزری گیرا و اسپویلری روی سقف اشاره کرد. بال عقب نیز اصلاح شده اما تک آرت گفته تغییرات رخ داده تأثیری روی قابلیت تنظیم‌ پذیری آن نخواهد داشت.

پورشه ۹۱۱ توربو S

جدای از کیت بدنه آئرودینامیک مشتریان خواهند توانست وسایل جانبی دیگری را نیز برای بدنه پورشه خود سفارش دهند. تک آرت همچنین گفته یک سیستم اگزوز اسپورت و رینگ‌ های ۲۰ اینچی در جلو و ۲۱ اینچی در عقب نیز قابل انتخاب خواهند بود.

پورشه ۹۱۱ توربو S

اما برسیم به داخل کابین این خودرو که تغییراتی نیز در این بخش رخ داده و مشتریان شاهد پوشش چرم یا پشم و تریم فیبر کربن خواهند بود. رکاب‌های داخلی نورانی، پدال‌ های آلومینیومی یا کربنی و غربیلک فرمان اسپورت و دست‌ ساز نیز جزو دیگر تغییرات این بخش از پورشه ۹۱۱ توربو S هستند.

رینگ های تک آرت

تک آرت در بخش پرفورمنس کیت جدیدی را ارائه کرده است که باعث می‌ شود قدرت و گشتاور پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۸ لیتری توئین توربوی این خودرو با افزایش ۵۹ اسبی و ۱۰۰ نیوتون متری به ۷۰۰ اسب بخار و ۹۰۰ نیوتون متر برسد.

این تیونر مشهور اشاره‌ای به عملکرد محصول خود نداشته اما نسخه استاندارد پورشه ۹۱۱ توربو S شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۲.۷ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۳۳۰ کیلومتر در ساعتی دارد. با توجه به افزایش قدرت رخ داده احتمالاً محصول تک آرت اندکی سریع‌ تر خواهد بود.

پورشه ۹۱۱ توربو S

تبلیغات

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp