امروز ما درباره رندر منتشر شده برای نیسان 400Z می پردازیم . نیسان ممکن است در حال حاضر در وضعیت سختی قرار داشته باشد ، اما نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد Z جدید هنوز در دستور کار قرار دارد. این موضوع همچنان برقرار است و حتی اگر یک ماشین اسپرت واقعاً سوزن را از نظر فروش جابجا نکند، باز هم در دستور کار قرار خواهد داشت. این شرکت به تازگی با استفاده از یک نشان شرکت تجدید نظر شده، علامت “Z” به روز شده ای را علامت تجاری زده است، که باعث می شود ما به جانشین نسخه پیر شده ی 370Z در رتبه اولویت های برتر ایمان داشته باشیم. Nissan 400Z برنامه جدید این شرکت است.

رندر 2022 نیسان 400Z

اگرچه ممکن است با توجه به ماهیت نسبتاً کم حجم Z، یک ایده تجاری عاقلانه به نظر نرسد ، این امر به بهبود تصویر نیسان و تحت تأثیر سالهای اخیر کمک می کند. از نیسان 400Z رندرهای متفاوتی ارائه می شود. شایعه شده است که این خودروی جدید از z با نام 400Z نامیده می شود و پیش بینی می شود کوپه جدید چرخ عقب طی 12 ماه آینده عرضه شود، اگرچه ممکن است به دلیل همه گیر شدن کورونا ویروس به عقب رانده شود.

مجله تکنولوزی نسخه خودرو شماره ۱ معرفی و بررسی رندر 2022 نیسان 400Z

در حالی که گزارش ها می گویند طراحی آن پس از Datsun 240Z به طول خواهد انجامید، در پایان ، ما هنوز نمی دانیم که آیا این صحیح است یا خیر. باید ببینم که نیسان 400Z چه تغییری را در مقایسه با خودروهای قدیمی سری z تجربه خواهد کرد. Maxim Shershne ایده ای دارد که می توانیم از پس آن برآییم و تصور می کنیم که Nissan 400Z در پیکربندی های جاده ای و پیگیری با ظاهری یکپارچه سازی با سیستم عامل آینده نگر و استفاده سخاوتمندانه از فیبر کربن ارائه خواهد شد.

مجله تکنولوزی نسخه خودرو شماره ۱ معرفی و بررسی رندر 2022 نیسان 400Z

به طور طبیعی ، نسخه تولید شده برای مدار رادیکال تر است زیرا قوس های چرخ چرخدار و هوای تهاجمی را پیشنهاد می کند، البته احتمال جایگزینی پلی کربنات به جای شیشه اتومبیل برای کاهش وزن این خودرو وجود دارد. باید بگوییم که سری زد قدیمی یعنی نیستم 370z قیمتی در حدود 31 هزار دلار داشت و در خصوص قیمت گذاری این خودروی جدید، اطلاعاتی در دسترس نیست.

رندر جدید از خودرو نیسان ، اثری از هنرمندان مستقل

ناگفته نماند که این تنها یک فن طرفدار است و بیشتر از آن چیزی که نیسان واقعاً می خواهد بسازد ، در امتداد خط تفکر آرزو است ، اما با توجه به اینکه این شرکت اطلاعاتی را در مورد آینده Z ارائه داده است ، خوشحالیم که هنرمندان مستقل دست به قلم برده اند و رندرهایی جذاب از این خودرو را طراحی کرده اند. در تصور یک ماشین اسپرت طولانی مدت با نام نیسان 400Z می تواند برای طرفداران این کلاس جذاب باشد. مطمئناً ما نمی خواهیم این ماشین براق RWD را در یک فروشنده نیسان ببینید ، اما با تعداد صفر عکس جاسوسی در حال حاض ، تصور اینکه واقعیات چگونه به نظر می رسد سخت است.

مجله تکنولوزی نسخه خودرو شماره ۱ معرفی و بررسی رندر 2022 نیسان 400Z

با توجه به اینکه گزارش اخیر دقیق است ، گفته می شود که Nissan 400Z یک موتور توربو 3.0 لیتری V6 دوقلوی Infiniti Q60 را دریافت کرده است و با اقتباس از سکوی تحت پوشش بر کوپه لوکسی سوار می شود. شایعه شده است که نیسان اتومبیل جانشین 370Z را با هر دو گیربکس دستی و اتوماتیک به فروش می رساند ، در حالی که این موتور برای 400 اسب بخار قدرت (298 کیلووات) و 350 پوند فوت (475 نیوتون متر) در Q60 Red Sport مناسب است.

تبلیغات

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp