تبلیغات

جدیدترین مطالب

امروز ما در مجله بیت به طراحی و جزئیات خودرو مرسدس بنز کلاس G که توسط لوما دیزاین طراحی شده است را بررسی خواهیم کرد.
پس با مجله ما همراه باشید.

آماده‌ ی خشن‌ تر کردن مرسدس بنز G کلاس با کیت جدید CLR G770 R خود است. بهای این کیت از ۱۲۷۰۰ یورو شروع می‌شود و احتمالاً افراد زیادی خواهان آن خواهند بود.

لوما دیزاین

کیت بدنه باعث دگرگونی کامل G کلاس می‌شود. در دماغه شاهد جلوپنجره‌ای متفاوت و نوار نورانی LED هستیم. جلوپنجره یاد شده پذیرای عناصر قرمز رنگ در بخش‌های پایین شده و چهار دست چراغ نیز روی سقف نصب شده‌اند تا دید بیشتری را برای راننده های لوما دیزاین فراهم کنند.

لوما دیزاین

یک ورودی هوای بزرگ نیز روی کاپوت جا خوش کرده و سه ورودی کوچک نیز در هر طرف آن دیده می‌شوند.

لوما دیزاین

با نگاهی به پروفایل جانبی این شاسی‌بلند نمادین می‌توانیم گلگیرهای پهنی را ببینیم که ۳۵ میلی‌متر به بیرون کشیده شده‌اند. همچنین تریم جدیدی برای بخش‌های پایینی درب‌ها وجود داشته و یک نوار نارنجی نیز در اطراف بدنه دیده می‌شود.

لوما دیزاین

سپر عقب لوما دیزاین نیز جدید بوده و در هر طرف آن بخش‌های جدیدی دیده می‌شود. برند لوما دیزاین هم روی چرخ زاپاس دیده می‌شود.

لوما دیزاین

خود این کیت CLR G770 R چشمگیر و باابهت است اما لوما به همین موارد اکتفا نکرده و رینگ‌ های بزرگی را نیز به آپشنی اضافی در دسترس خریداران قرار داده است. این رینگ‌های ۲۴ اینچی لوما دیزاین که دارای طراحی پیچیده‌ای هستند که با طراحی خودرو هماهنگی خوبی دارد.

لوما دیزاین همچنین اگزوز افترمارکتی را برای G63 تدارک دیده است. این سیستم اگزوز دارای سایلنسرهای قابل تنظیم است که گازهای تولیدی را به سه خروجی در هر سمت خودرو هدایت می‌کند. خریداران می‌توانند خروجی‌های اگزوز را با طرح مشکی یا کروم سفارش دهند.

تبلیغات

دیدگاه ها

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp